חבילת הטבות חינם לדיווח לעסקים תומכי תו סגול ועבודה מהבית
חייגו עכשיו 053-9415269
חבילת הטבות חינם לדיווח לעסקים תומכי תו סגול ועבודה מהבית
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9415269
שעוני נוכחות

שעוני נוכחות

איך בוחרים שעון נוכחות מתאים וכלכלי לעסק שלכם? מבלי להתפשר איכות ושירות לשעון נוכחות!

אתם לא חייבים לבחור פתרון אחד! אצלנו תוכלו לקבל שילוב של שעוני נוכחות המתאימים לכל עובד! דיווח נוכחות באמצעות שעון נוכחות באפליקציה לעובדים מהשטח בשילוב שעון ביומטרי למשרד, או שתוכלו להוריד לכל העובדים אפליקציית שעון נוכחות מבוסס מיקום, ולעובדים ללא מכשיר חכם תוכלו לתת חיוג סלולארי לדיווח נוכחות ועדיין לקבל את מיקום העובד!

יש לנו את היכולת להתאים את הפתרון לחברות ועסקים בכל הסגמנטים ובמחיר המתאים!

מתוך זה חברות גדולות שאומרות "המערכת שלכם חסכה לנו למעלה מ 10 אחוז מההוצאות על שעות עבודה וסייע לנו להגביר את התפוקות "לחברות גדולות בתחומי השטח כגון יועצים( גופים בטחונים ומשרדי ממשלה ,רשויות ועוד כבר עובדים איתנו בתחום הזה) , אנשי מכירות, סדרנים( תנובה,שסטוביץ , זוגלובק ועוד), נהגים, טכנאי מעליות ( אלקטרה) שליחים ועוד! 

הצלחנו להתאים פתרונות ייחודים לתחום ניהול עובדי שטח! שעוני הנוכחות שלנו מאפשרים לנהל שעות עבודה מכל מקום ובכל זמן כולל ניהול שעות לפי אזורי עבודה, פרויקטים ומשימות, תעריפים ועוד!

אם גם לכם יש צורך שאתם חושבים שמאפיין במיוחד אתכם – דברו איתנו! מגוון הפתרונות שקיימים לנו כנראה יתאים גם לכם ונוכל למצוא את שיטת הדיווח וניהול העובדים הכי מתאימה וכלכלית עבורכם!

  • אפליקציית מנהלים
  • אפליקציית שעון נוכחות
  • שעון נוכחות טלפוני
  • שעון נוכחות אינטרנטי
  • שעון נוכחות סלולרי

אל תתפשרו על שעון נוכחות!

אתם לא חייבים לבחור פתרון אחד! אצלנו תוכלו לקבל שילוב של שעוני נוכחות המתאימים לכל עובד! דיווח נוכחות באמצעות שעון נוכחות באפליקציה לעובדים מהשטח בשילוב שעון ביומטרי למשרד. או שתוכלו להוריד לכל העובדים אפליקציית שעון נוכחות מבוסס מיקום, ולעובדים ללא מכשיר חכם תוכלו לתת חיוג סלולארי לדיווח נוכחות ועדיין לקבל את מיקום העובד!

יש לנו את היכולת להתאים את הפתרון לחברות ועסקים בכל הסגמנטים!

לחברות גדולות בתחומי השטח כגון יועצים, אנשי מכירות, סדרנים, נהגים, שליחים ועוד! הצלחנו להתאים פתרונות ייחודים לתחום ניהול עובדי שטח! שעוני הנוכחות שלנו מאפשרים לנהל שעות עבודה מכל מקום ובכל זמן כולל ניהול שעות לפי אזורי עבודה, פרויקטים ומשימות, תעריפים ועוד!

אם גם לכם יש צורך שאתם חושבים שמאפיין במיוחד אתכם – דברו איתנו! מגוון הפתרונות שקיימים לנו כנראה יתאים גם לכם ונוכל למצוא את שיטת הדיווח וניהול העובדים שתתאים לכם!